Holiyday BORNHOLM
Deutsch leer Dansk leer Englisch leer

 Strandhytten - Boderne

  12 online.

Nordskoven.jpg

Rodzinny kemping położony przy plaży. Nie ważne czym przyjedziecie rowerem czy siedmiometrowym kamperem, znajdziemy dla was miejsce. Wystarczy spakować walizki a my wam coś wynajmiemy. Dla każdego według gustu i w rozsądnej cenie.

Dla tych, którzy podróżują z własnym namiotem albo przyczepą, nie ma ponumerowanych miejsc. To znaczy, że sami wybieracie swoje miejsce.

Mamy obszar dla namiotów, gdzie nie mogą wjeżdżać auta. Mamy też miejsca gdzie mogą zaparkować auta, a także z dostępem do prądu.

Nasz kemping jest nastawiony na gości, którzy w spokoju chcą spędzić swój urlop. Wyspa oferuje tyle doznań, że dobrze mieć spokojną bazę, do której można zawsze wrócić.

Mieszkać na placu kempingowym to być blisko natury a jednocześnie blisko ludzi. Dzieci znajdą tu wielu towarzyszy zabaw a granic językowych nie ma tu praktycznie wcale.

Jeżeli zdecydujecie się na kemping Ronne Nordskov Camping będziecie w centrum wyspy. Jest to idealny punkt wypadowy do podróży po całej wyspie, nie ważne czy macie własny transport, czy będziecie korzystać z naszego.

 Brændesgårdshaven  Almindingen  Aspesgårdsskoven  BODERNE FERIE
Bornholmsk Ordbog giver adgang til bornholmske glossarer

  Bornholm ferie info